Akcie pre Vás


diagnocam DIAGNOcam
Nový KaVo DIAGNOcam je prvý kamerový systém, ktorý využíva priamo samostatnú štruktúru zubu k diagnostike kazu. Zub je presvietený svetlom špecifickej vlnovej dĺžky a je použitý ako svetelný vodič. Digitálna kamera pri tomto presvietení sníma záznam, ktorý sa zobrazí na obrazovke počítača. Zubné kazy sú zobrazené ako tmavé tiene.
Vďaka technológii DIFOTI ( Digital Imaging Fiberoptic Transillumination) DIAGNOcam ponúka vysokú diagnostickú bezpečnosť, ktorá je v mnohých prípadoch porovnateľná , alebo aj lepšia ako pri použití RTG, hlavne s ohľadom na aproximálne a okluzálne kazy. Okrem toho je možné zobraziť aj niektoré druhy sekundárnych kazov a prasklín.
DIAGNOcam poskytuje rýchly a bezpečný spôsob detekcie zubného kazu bez nutnosti expozície pacienta RTG žiarením
.
V porovnaní s inými metódami nie je diagnostika znehodnotená prítomnosťou plaku a nečistôt.
viac na YouTube ...
Bluephase Style 100-220V + Tetric EvoCeram Bulk Fill 3x3x3g
Výkon 1 100 mW/cm2, pohodlné držanie pre ženy a mužov, ergonomický tvar, výborná prístupnosť k zubným plôškam. Teraz v akcii s Tetric EvoCeram Bulk Fill 3x3x3g.
viac...
Evetric Assortment 8 x 3,5 g
Nový nanohybridný  fotokompozit
viac...
ZETAPLUS L INTRO KIT – ZETAPLUS + ORALWASH L + INDURENT Gel
Odtlačkový set vo veľmi výhodnej cene.
viac...
Elite HD+ PUTTY SOFT Normal Setting
A-silikón pre prvý odtlačok - normálne tuhnúci. Vinyl polysiloxan na prvý odtlačok - ručné miešanie, odporúča sa pre metódu dvojitého odtlačovania.
viac...
Elite HD+ REGULAR BODY Normal Setting
A-silikón pre druhý korekčný odtlačok - normálne tuhnúci. Hydrofilný vinyl polysiloxan so strednou viskozitou na korekčný (druhý) odtlačok. Odporúča sa pre metódu dvojitého odtlačovania alebo techniku odtlačovania v jednom kroku.
viac...
Elite HD+ LIGHT BODY Normal Setting
A-silikón pre druhý korekčný odtlačok - normálne tuhnúci. Hydrofilný vinyl polysiloxan s nízkou viskozitou na korekčný (druhý) odtlačok. Odporúča sa pre metódu dvojitého odtlačovania alebo techniku odtlačovania v jednom kroku.
viac...
Elite HD+ LIGHT BODY Fast Setting
A-silikón pre druhý korekčný odtlačok - rýchle tuhnúci. Hydrofilný vinyl polysiloxan s nízkou viskozitou na korekčný (druhý) odtlačok. Odporúča sa pre metódu dvojitého odtlačovania alebo techniku odtlačovania v jednom kroku.
viac...
Elite HD+ SUPER LIGHT BODY Fast Setting
A-silikón pre druhý korekčný odtlačok - rýchle tuhnúci. Hydrofilný vinyl polysiloxan s nízkou viskozitou na korekčný (druhý) odtlačok. Odporúča sa pre metódu dvojitého odtlačovania alebo techniku odtlačovania v jednom kroku.
viac...
HYDRORISE MONOPHASE NORMAL SETTING
A-silikón pre automatické miešanie - definitívny odtlačok. Vinyl polysiloxan elastická finálna konzistencia pre odtlačok. Odporúča sa pre všetky metódy odtlačovania - dvojitého alebo jednofázového. Automatické miešanie a dávkovanie v systéme MODULMIX , PENTAMIX a podobných.
viac...
HYDRORISE MAXI PUTTY NORMAL SETTING
A-silikón pre automatické miešanie. Vinyl polysiloxan elastická finálna konzistencia pre odtlačok. Odporúča sa pre všetky metódy odtlačovania - dvojitého alebo jednofázového. Automatické miešanie a dávkovanie v systéme MODULMIX , PENTAMIX a podobných.
viac...
HURRIMIX
Automatický miešač alginátových odtlačkových hmôt.
viac...
 

Pri nákupe tovaru nad 99,58 EUR (2999,95 Sk) Vám nebudú faktúrované prepravné a balné náklady.